O nás

Sme tu pre vás
Účtovníctvu, daniam a mzdám sa venujeme už od roku 1991. Skúsenosti, neustále vzdelávanie a prax sú dôležitou súčasťou našej odbornej základne. Tieto atribúty dokonale predstavujú aj hodnoty našej firmy. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na dôslednosť, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každého účtovníka. Celý náš tím žije číslami a táto práca nás aj baví čo je vidieť na servise a službách, ktoré poskytujeme našim klientom. Je to svet, v ktorom sme vyrástli, stále rastieme, rozrastáme sa a dôverne ho poznáme. Táto práca nás naučila čítať príbehy firiem, ktoré sú uvedené v číslach. Aj keď sa niekomu zdá účtovníctvo nudné, pre nás je naša práca dobrodružstvom, na ktoré sa s klientmi vydávame mesiac čo mesiac.
Našim klientom pomáhame aj našou prácou napĺňať stránky ich knihy. Niekedy je toto dobrodružstvo ako rovinka, inokedy sa aj z nej stane hlbočina, ktorá nás len tak jednoducho nevystraší. Niekedy zas stúpame do vysokých kopcov, až nám to vyráža dych.
Toto všetko dokáže účtovníctvo zachytiť. Je to pozoruhodné remeslo plné zážitkov. Na ceste našich klientov nestojíme bokom, práve naopak. Dobrá rada alebo návrhy či vízie, ktorou cestou je lepšie sa vydať sú samozrejme súčasťou každého príbehu. Účtovníctvo je aj o fyzikálnych zákonoch, pretože veci sa nestrácajú, len menia svoju formu. Strany MD a D sa na účtovnej šibenici musia stále rovnať.
A to je aj naše motto: Rovnováha za každých okolností :-).

NÁŠ TÍM

Mária Pitoňáková Konateľka, samostatná účtovníčka

ria(zavináč)uctovnictvomira.sk
Zodpovednosť za vedenie účtovníctva firiem, Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo. Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie. Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku. Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH. Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce.

Renáta Kačová Konateľka, hlavná účtovníčka, ekonómka

renata(zavináč)uctovnictvomira.sk
Špecialistka na oblasť daní, účtovníctva a vedenia firiem. Vypracovanie finančných analýz, hodnotenie výkonnosti firiem na základe výkonových ukazovateľov, príprava finančných plánov, navrhovanie ekonomických cieľov, zodpovednosť za mesačné a ročné účtovné, mzdové a kontrolingové uzávierky, zodpovednosť za spracovanie daňového priznania a mesačných daňových povinností firiem, sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve v právnej, daňovej a účtovnej legislatíve.

Milena Rút Ruščinová Mzdová Účtovníčka A Externá Účtovníčka

mili.rut(zavináč)uctovnictvomira.sk
Personalistika a špecialitka na mzdy. Sleduje všetky zmeny, vyplývajúce z úprav právnych predpisov a týkajúcich sa zamestnávania pracovníkov, náročné práce v oblasti ucelenej mzdovej agendy. Zabezpečenie správnosti a úplnosti mzdovej, účtovnej a daňovej evidencie. Vedenie účtovníctva firiem.

Janka Textorisová Office manažérka, účtovníčka

janka(zavináč)uctovnictvomira.sk
Prvý kontakt s klientom, práca s elektronickou poštou, zabezpečenie rôznych operatívnych úloh, vykonávanie administratívnych a účtovných prác.

Miriam Čurillová Samostatná účtovníčka

mimka(zavináč)uctovnictvomira.sk
Zodpovednosť za vedenie účtovníctva firiem, Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie. Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás možete kontaktovať.
V prípade akýchkoľvek otázok nás možete kontaktovať.

    Súhlasím s použitím osobných údajov, ktoré sú v súlade s GDPR.